Танталовий конденсатор CA45C107K010R
Код: 576846
Особливості:
- Hongda Electronics
- Танталові SMD
- 100 uF
- CA45
- C
- 10 %
- -55..+125 °С
- 6х3.2х2.8 мм.
- 2.8 мм.
- 6 мм.
- 3.2 мм.
Характеристики
| Бренд | Hongda Electronics |
|---|---|
| Тип | Танталові SMD |
| Ємність | 100 uF |
| Серія | CA45 |
| Типорозмір | C |
| Допуск | 10 % |
| Габарити | 6х3.2х2.8 мм. |
| Висота | 2.8 мм. |
| Довжина | 6 мм. |
| Ширина | 3.2 мм. |