Стабілізатор напруги TCR5AM095
Код: 650589
Особливості:
- На складі
Примітка: Бренд:: TOS | Тип корпусу:: DFN5B | Монтаж:: SMD | Категорія продукту:: LDO регулятори напруги | Кількість виходів:: 1 | Полярність:: Positive | Вихідний струм:: 500 mA | Вихідна напруга – фікс.:: 0.95 V | Вхідна напруга – мін.:: 2.5 V | Вхідна напруга – макс.:: 5.5 V | Тип виходу:: Fixed | Мін. робоча температура, С:: -40 | Макс. робоча температура, С:: 85 | Струм спокою:: 68 uA