Стабілізатор напруги AP7366-33W5-7
Код: 648531
Особливості:
- На складі
Примітка: Бренд:: DIODES | Тип корпусу:: SOT-25-5 | Монтаж:: SMD | Категорія продукту:: LDO регулятори напруги | Кількість виходів:: 1 | Полярність:: Positive | Вихідний струм:: 600 mA | Вихідна напруга – фікс.:: 3.3 V | Вхідна напруга – макс.:: 6 V | Тип виходу:: Fixed | Мін. робоча температура, С:: -40 | Макс. робоча температура, С:: 85 | Струм спокою:: 60 uA