Резистор вивідний PMR1T-300R
Код: 453586
Особливості:
- Вивідні
- 2.5х6.5 мм.
- 2.5 мм.
- 6.5 мм.
- Циліндричний
- 01T
- Металоплівковий
- 1 W
- 350 V
- 0.54x25 мм.
- PMR
- 300 Ом
- 350 ppm/°
- Дротяні
Характеристики
| Тип | Вивідні |
|---|---|
| Габарити | 2.5х6.5 мм. |
| Діаметр | 2.5 мм. |
| Довжина | 6.5 мм. |
| Виконання корпусу | Циліндричний |
| Виконання | 01T |
| Матеріал | Металоплівковий |
| Потужність | 1 W |
| Напруга | 350 V |
| Серія | PMR |
| Опір | 300 Ом |