Резистор вивідний MFR300SSJTB-51R
Код: 619856
Особливості:
- 3 Вт
- Hitano
- 4х4х11 мм.
- 4 мм.
- 11 мм.
- 5 %
- 500 V
- 0.8х35 мм.
- 51 Ом
- -55..+155°C
- Дротяні
- Вивідні
Характеристики
| Pмакс | 3 Вт |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Габарити | 4х4х11 мм. |
| Діаметр | 4 мм. |
| Довжина | 11 мм. |
| Допуск | 5 % |
| Напруга | 500 V |
| Опір | 51 Ом |