Резистор вивідний CRL40W-470R
4
Код: 453690
Особливості:
  • Вивідні
  • 19 мм.
  • 89х19х19 мм.
  • 89 мм.
  • Прямокутний
  • 40
  • Дротовий
  • 40 W
  • 500 V
  • 0.8x35 мм.
  • CRL
  • 470 Ом
  • -30..+155°C
  • Дротяні
  • 19 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Тип Вивідні
Висота 19 мм.
Габарити 89х19х19 мм.
Довжина 89 мм.
Виконання корпусу Прямокутний
Виконання 40
Матеріал Дротовий
Потужність 40 W
Напруга 500 V
Розмір виводів 0.8x35 мм.
Серія CRL
Опір 470 Ом
Тип виводів Дротяні
Ширина 19 мм.