Резистор вивідний CRL15W-3R9
4
Код: 453674
Особливості:
  • Вивідні
  • 13 мм.
  • 48х13х13 мм.
  • 48 мм.
  • Прямокутний
  • 15
  • Дротовий
  • 15 W
  • 500 V
  • 0.8x35 мм.
  • CRL
  • 3.9 Ом
  • -30..+155°C
  • Дротяні
  • 13 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Тип Вивідні
Висота 13 мм.
Габарити 48х13х13 мм.
Довжина 48 мм.
Виконання корпусу Прямокутний
Виконання 15
Матеріал Дротовий
Потужність 15 W
Напруга 500 V
Розмір виводів 0.8x35 мм.
Серія CRL
Опір 3.9 Ом
Тип виводів Дротяні
Ширина 13 мм.