Резистор вивідний CRL10W-30R
Код: 453652
Особливості:
- Вивідні
- 9.5 мм.
- 48х9.5х9.5 мм.
- 48 мм.
- Прямокутний
- 10
- Дротовий
- 10 W
- 500 V
- 0.8x35 мм.
- CRL
- 30 Ом
- -30..+155°C
- Дротяні
- 9.5 мм.
Характеристики
| Тип | Вивідні |
|---|---|
| Висота | 9.5 мм. |
| Габарити | 48х9.5х9.5 мм. |
| Довжина | 48 мм. |
| Виконання корпусу | Прямокутний |
| Виконання | 10 |
| Матеріал | Дротовий |
| Потужність | 10 W |
| Напруга | 500 V |
| Серія | CRL |
| Опір | 30 Ом |
| Тип виводів | Дротяні |
| Ширина | 9.5 мм. |