Резистор вивідний CFR0U2J0220A50(22R 0.25W)
Код: 453194
Особливості:
- Вивідні
- 2.5x6.8 мм.
- 2.5 мм.
- 6.8 мм.
- Циліндричний
- Small Size
- Вуглець
- 0.25 W
- 200 V
- 0.6x28 мм.
- CFR0U2
- 22 Ом
- -55..+155°C
- 500 ppm/°
- Дротяні
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Резистор вивідний CFR0U2J0220A50(22R 0.25W) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 5 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 453194.
Головні особливості: Тип - Вивідні, Габарити - 2.5x6.8 мм., Діаметр - 2.5 мм., Довжина - 6.8 мм., Виконання корпусу - Циліндричний, Виконання - Small Size, Матеріал - Вуглець, Потужність - 0.25 W, Напруга - 200 V, Розмір виводів - 0.6x28 мм., Серія - CFR0U2, Опір - 22 Ом, Температурний діапазон - -55..+155°C, Температурний коефіцієнт - 500 ppm/°, Тип виводів - Дротяні. Для наших покупців діє спец.ціна - 4 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Вивідні |
|---|---|
| Габарити | 2.5x6.8 мм. |
| Діаметр | 2.5 мм. |
| Довжина | 6.8 мм. |
| Виконання корпусу | Циліндричний |
| Виконання | Small Size |
| Матеріал | Вуглець |
| Потужність | 0.25 W |
| Напруга | 200 V |
| Розмір виводів | 0.6x28 мм. |
| Серія | CFR0U2 |
| Опір | 22 Ом |
| Температурний діапазон | -55..+155°C |
| Температурний коефіцієнт | 500 ppm/° |
| Тип виводів | Дротяні |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності
2 грн.Спец. ціна 2 грн.В наявності
15 грн.Спец. ціна 12 грн.В наявності










Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.