Резистор SMD RES 0805 68R 1%
Код: 450967
Особливості:
- SMD
- 2х1.25x0.5 мм.
- Тонка плівка
- 0.125 W
- 150 V
- 68 Ом
- -55..+155°C
- 0805
- На складі
- Мін. 100 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Резистор SMD RES 0805 68R 1% - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 1 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 450967.
Головні особливості: Тип - SMD, Габарити - 2х1.25x0.5 мм., Матеріал - Тонка плівка, Потужність - 0.125 W, Напруга - 150 V, Опір - 68 Ом, Температурний діапазон - -55..+155°C, Типорозмір - 0805. Для наших покупців діє спец.ціна - 1 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | SMD |
|---|---|
| Габарити | 2х1.25x0.5 мм. |
| Матеріал | Тонка плівка |
| Потужність | 0.125 W |
| Напруга | 150 V |
| Опір | 68 Ом |
| Температурний діапазон | -55..+155°C |
| Типорозмір | 0805 |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 100 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
15 грн.Спец. ціна 12 грн.В наявності
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності












Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.