Резистор SMD ERJ6ENF1802V
Код: 711283
Особливості:
- 0.125 Вт
- Panasonic
- 2x1.25x0.5 мм.
- 1 %
- Товста плівка
- 150 V
- ERJ-6EN
- 18 ком
- -55..+155°C
- 100 ppm/°
- SMD
- 0805
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Резистор SMD ERJ6ENF1802V - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 7 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 711283.
Головні особливості: Pмакс - 0.125 Вт, Бренд - Panasonic, Габарити - 2x1.25x0.5 мм., Допуск - 1 %, Матеріал - Товста плівка, Напруга - 150 V, Серія - ERJ-6EN, Опір - 18 ком, Температурний діапазон - -55..+155°C, Температурний коефіцієнт - 100 ppm/°, Тип - SMD, Типорозмір - 0805. Для наших покупців діє спец.ціна - 6 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Pмакс | 0.125 Вт |
|---|---|
| Бренд | Panasonic |
| Габарити | 2x1.25x0.5 мм. |
| Допуск | 1 % |
| Матеріал | Товста плівка |
| Напруга | 150 V |
| Серія | ERJ-6EN |
| Опір | 18 ком |
| Температурний діапазон | -55..+155°C |
| Температурний коефіцієнт | 100 ppm/° |
| Тип | SMD |
| Типорозмір | 0805 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
1 грн.Спец. ціна 1 грн.В наявності
6 грн.Спец. ціна 5 грн.В наявності
9 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності
1 грн.Спец. ціна 1 грн.В наявності
2 грн.Спец. ціна 2 грн.В наявності
5 грн.Спец. ціна 4 грн.В наявності
1 грн.Спец. ціна 1 грн.В наявності
3 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності






Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.