Резистор SMD ERJ3EKF1582V
Код: 711280
Особливості:
- 0.1 Вт
- Panasonic
- 1.6x0.8x0.45 мм.
- 1 %
- Товста плівка
- 75 V
- ERJ-3EK
- 15.8 ком
- -55..+155°C
- 100 ppm/°
- SMD
- 0603
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Резистор SMD ERJ3EKF1582V - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 7 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 711280.
Головні особливості: Pмакс - 0.1 Вт, Бренд - Panasonic, Габарити - 1.6x0.8x0.45 мм., Допуск - 1 %, Матеріал - Товста плівка, Напруга - 75 V, Серія - ERJ-3EK, Опір - 15.8 ком, Температурний діапазон - -55..+155°C, Температурний коефіцієнт - 100 ppm/°, Тип - SMD, Типорозмір - 0603. Для наших покупців діє спец.ціна - 6 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Pмакс | 0.1 Вт |
|---|---|
| Бренд | Panasonic |
| Габарити | 1.6x0.8x0.45 мм. |
| Допуск | 1 % |
| Матеріал | Товста плівка |
| Напруга | 75 V |
| Серія | ERJ-3EK |
| Опір | 15.8 ком |
| Температурний діапазон | -55..+155°C |
| Температурний коефіцієнт | 100 ppm/° |
| Тип | SMD |
| Типорозмір | 0603 |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності
8 грн.Спец. ціна 7 грн.В наявності
6 грн.Спец. ціна 5 грн.В наявності
1 грн.Спец. ціна 1 грн.В наявності










Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.