Резистор SMD 0603SAF750JT5E
4
Код: 542827
Особливості:
  • SMD
  • Rohm
  • 75 Ом
  • 0603
  • 1 %
  • 0.1 Вт
  • 1.6x0.8x0.45 мм.
  • Stand
  • -55..+155°C
  • 75 V
  • Товста плівка
  • На складі
В наявності
Характеристики
Тип SMD
Бренд Rohm
Опір 75 Ом
Допуск 1 %
Pмакс 0.1 Вт
Габарити 1.6x0.8x0.45 мм.
Серія Stand
Напруга 75 V