Резистор підстроювальний T910W-50R (3296W-1-500)
Код: 448873
Особливості:
- 10.0 мм.
- 10 мм.
- 10 %
- W
- 28
- Металокераміка
- 0.5 W
- 220 V
- Вертикальна
- T910
- 50 Ом
- -55..+125°C
- 100 ppm/°
- THT
- Підстроювальні
- 4.8 мм.
Характеристики
| Висота | 10.0 мм. |
|---|---|
| Довжина | 10 мм. |
| Допуск | 10 % |
| Виконання | W |
| Кількість обертів | 28 |
| Кількість циклів регулювання | 200 |
| Матеріал | Металокераміка |
| Потужність | 0.5 W |
| Напруга | 220 V |
| Регулювання | Вертикальна |
| Серія | T910 |
| Опір | 50 Ом |
| Тип монтажу | THT |
| Тип | Підстроювальні |
| Ширина | 4.8 мм. |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Top-30%