Резистор підстроювальний T910W-200R (3296W-1-201)
Код: 448937
Особливості:
  • 10.0 мм.
  • 10 мм.
  • 10 %
  • W
  • 28
  • Металокераміка
  • 0.5 W
  • 220 V
  • Вертикальна
  • T910
  • 200 Ом
  • -55..+125°C
  • 100 ppm/°
  • THT
  • Підстроювальні
  • 4.8 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Висота 10.0 мм.
Довжина 10 мм.
Допуск 10 %
Виконання W
Кількість обертів 28
Матеріал Металокераміка
Потужність 0.5 W
Напруга 220 V
Регулювання Вертикальна
Серія T910
Опір 200 Ом
Тип монтажу THT
Тип Підстроювальні
Ширина 4.8 мм.