Реле HFD2/024-S-L2
4
Код: 353722
Особливості:
  • На складі
Примітка: Тип реле: Мініатюрне | Опис: Реле бістабільне. Тип контактів: 2C. Дві котушки. Uкатушкі: 24VDC. Навантаження контакту: 1A / 125 VAC, 3A / 30 VDC. | Габарити: 20,2x10,2x10,6 mm | Напруга котушки: 24 VDC | Струм макс.: 1 A | Конфігурація контактів: DPDT(2C)