Реле HF115F/012-1HS3AF
5
Код: 288965
Особливості:
  • Немає на складі
Примітка: Тип реле: Електромагнітне | Габарити: 29x12,7x15,7 мм. | Напруга катушки: 12 DC | Струм макс.: 12.0 A | Конфігурація контактів: SPST-NO(1A) | Комутована напруга: 250 VAC, 24 VDC | Тип контактів: 1A, Uкотушки: 12VDC. Покриття контактів: AgSnO2