Позистор MZ73 18RM270V (PTC 18 Ohm 270V 3pin)
Код: 278433
Особливості:
  • Немає на складі
Примітка: Примітка: В телевізор | Розмір: 18,5x14,5x19 мм. | Тип: PTC | Опір: 18 Ohm | позистор для петлі розмагнічування