Потенціометр R16148-1A-2-A10K
Код: 274793
Особливості:
- На складі
Примітка: Виробник: SR Passives | Розміри: D=17 мм. | Характеристика: Логарифмічний | Потужність, W: 0,06 W | Шток: 6 мм. | Вид: Поворотний | Номінал: 10 kOhm | Вуглецевий потенціометр логарифмічний, моно