MOSFET транзистор CS150N03A8
Код: 725756
Особливості:
- 150 A
- Crmicro
- TO-220
- 104 A
- 30.4 нс
- 121 нс
- 30 В
- 20 В
- 600 A
- 120 W
- 0,0024 Ohm
- Польові N-канальні
- На складі
Примітка: Повний заряд затвора, нКл: 145.8
В наявності
Про товар
Якісний MOSFET транзистор CS150N03A8 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 91 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 725756.
Головні особливості: Ic 25 - 150 A, Бренд - Crmicro, Корпус - TO-220, Ic 100 - 104 A, Час наростання (ton) - 30.4 нс, Час спаду (tof) - 121 нс, Ubrdss - 30 В, Ugs max - 20 В, Idm - 600 A, Pd 25 - 120 W, Опір - 0,0024 Ohm, Тип - Польові N-канальні. Для наших покупців діє спец.ціна - 78 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Ic 25 | 150 A |
|---|---|
| Бренд | Crmicro |
| Корпус | TO-220 |
| Ic 100 | 104 A |
| Час наростання (ton) | 30.4 нс |
| Час спаду (tof) | 121 нс |
| Ubrdss | 30 В |
| Ugs max | 20 В |
| Idm | 600 A |
| Pd 25 | 120 W |
| Опір | 0,0024 Ohm |
| Тип | Польові N-канальні |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари













Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.