- Популярні
- Час додавання
- Ціна
Тримач SIM-картки OPPO Realme C53, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 564639
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Infinix Hot 40 / Hot 40 Pro, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 564569
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Motorola XT2345 Moto E13, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 545655
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Samsung G780 Galaxy S20 FE, Чорний
Код: 496863
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Poco C65, З роз'ємом на карту пам'яті, Фіолетовий
Код: 455311
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Фіолетовий
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Redmi Note 12S, Чорний
Код: 408893
- Чорний
Примітка: Onyx Black
В наявності
Тримач SIM-картки Google Pixel 6 Pro, Срібний
Код: 374875
- Срібний
Примітка: на 1 Sim-карту
В наявності
Тримач SIM-картки Motorola XT2097 Moto E7 Power, З роз'ємом на карту пам'яті, Червоний
Код: 374864
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Червоний
Примітка: на 2 Sim-картки
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Redmi Note 11, Синій
Код: 326006
- Синій
Примітка: Global
В наявності
Тримач SIM-картки Samsung A336 Galaxy A33, З роз'ємом на карту пам'яті, Золотий
Код: 323948
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Золотий
Примітка: dual SIM
В наявності
Тримач SIM-картки Samsung A135 Galaxy A13, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 281131
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
Примітка: dual SIM
В наявності
Тримач SIM-картки Samsung A536 Galaxy A53 5G, Чорний
Код: 268640
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Redmi Note 9S, З роз'ємом на карту пам'яті, Синій
Код: 242683
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Синій
Примітка: на 2 Sim-карти
В наявності
Тримач SIM-картки Huawei Y6P, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 222306
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
В наявності
Тримач SIM-картки Samsung A125 Galaxy A12, З роз'ємом на карту пам'яті, Чорний
Код: 213483
- З роз'ємом на карту пам'яті
- Чорний
Примітка: dual sim
В наявності
Тримач SIM-картки Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max, Синій
Код: 207828
- Синій
Примітка: single sim
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Redmi Note 9, Чорний
Код: 207335
- Чорний
Примітка: на 2 SIM-картки
В наявності
Тримач SIM-картки Apple iPhone 12, Синій
Код: 206997
- Синій
Примітка: на 2 SIM-картки
В наявності
Тримач SIM-картки Xiaomi Redmi Note 8 / Redmi Note 8t, Чорний
Код: 194461
- Чорний
В наявності





