- Популярні
- Час додавання
- Ціна
Шлейф Tecno Spark 30, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 618411
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Apple iPhone 16 Pro Max, З кнопками регулювання гучності
Код: 618391
- З кнопками регулювання гучності
В наявності
Шлейф Tecno POP 9 / Spark Go 1 / Spark Go 1S, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 618415
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Samsung F731 Galaxy Z Flip 5, Міжплатний
Код: 615163
- Міжплатний
В наявності
Шлейф OPPO Realme C75, Зі сканером відбитка пальця, Чорний
Код: 615158
- Зі сканером відбитка пальця
- Чорний
В наявності
Шлейф Motorola Moto G14 / XT2425 Moto G24 Power, Зі сканером відбитка пальця, Синій
Код: 615134
- Зі сканером відбитка пальця
- Синій
В наявності
Шлейф Samsung Galaxy S25 Ultra, Міжплатний
Код: 615171
- Міжплатний
В наявності
Шлейф OPPO Realme X2, З роз'ємом на зарядку
Код: 610052
- З роз'ємом на зарядку
В наявності
Шлейф Samsung Galaxy A26 5G, Зі сканером відбитка пальця, Білий
Код: 609011
- Зі сканером відбитка пальця
- Білий
В наявності
Шлейф Xiaomi 14T Pro, Зі сканером відбитка пальця
Код: 609013
- Зі сканером відбитка пальця
Примітка: оптичний
В наявності
Шлейф Google Pixel 8 Pro, Зі сканером відбитка пальця
Код: 603935
- Зі сканером відбитка пальця
В наявності
Шлейф Xiaomi Redmi Note 14, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 603427
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus 5G, Міжплатний
Код: 598795
- Міжплатний
В наявності
Шлейф ZTE Blade V50 Vita, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 598802
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Tecno Pova Neo 3, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 598783
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Samsung A556 Galaxy A55 5G, Міжплатний
Код: 598767
- Міжплатний
Примітка: сигнальної антени
В наявності
Шлейф Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus 5G, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 598793
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Infinix Hot 30i, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 598742
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф Samsung A165 Galaxy A16, Зі сканером відбитка пальця, Зелений
Код: 597604
- Зі сканером відбитка пальця
- Зелений
Примітка: Light Green
В наявності
Шлейф Samsung S721 Galaxy S24 FE, Міжплатний
Код: 596892
- Міжплатний
Примітка: FRC FPCB
В наявності
Шлейф OPPO Realme C25 / Realme C25S, З кнопкою включення
Код: 596888
- З кнопкою включення
В наявності
Шлейф OPPO A18, Зі сканером відбитка пальця, Блакитний
Код: 595353
- Зі сканером відбитка пальця
- Блакитний
В наявності
Шлейф Motorola Edge 50, З кнопками регулювання гучності, З кнопкою включення
Код: 595337
- З кнопками регулювання гучності
- З кнопкою включення
В наявності

