Конденсатор плівковий MMK5122M63J01L16
5
Код: 498524
Особливості:
  • Плівкові
  • Kemet
  • 1.2 nF
  • 63 V
  • 40 V
  • 7.2x2.5x6.5
  • ±20%
  • -55...+100°C
  • Поліефір тетрафталат
  • 5 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Тип Плівкові
Бренд Kemet
Ємність 1.2 nF
Напруга 63 V
AC напруга 40 V
Габарити 7.2x2.5x6.5
Точність та ТКС ±20%
Діелектрик Поліефір тетрафталат
Крок 5 мм.