Конденсатор плівковий MKP-X2-470NR15/310
Код: 498478
Особливості:
- Плівкові
- SR Passives
- 470 nF
- 310 V
- 18x8.5x14.5
- ±10%
- -40...+110°C
- Поліпропілен
- 15 мм.
Характеристики
| Тип | Плівкові |
|---|---|
| Бренд | SR Passives |
| Ємність | 470 nF |
| AC напруга | 310 V |
| Габарити | 18x8.5x14.5 |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 15 мм. |