Конденсатор плівковий EPCOS B32652A4224J000
Код: 662498
Про товар
Характеристики
| Бренд | TDK-EPC |
|---|---|
| Тип | Плівкові |
| Ємність | 0.22 мкФ |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Постійна напруга | 400 V |
| AC напруга | 200 V |