Конденсатор плівковий ECHU1H472JX5
Код: 685573
Особливості:
- Panasonic
- 3.2x1.6x1.1
- Поліфеніл сульфід
- 4.7 nF
- 50 V
- -55...+125°C
- Плівкові
- ±5%
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Габарити | 3.2x1.6x1.1 |
| Діелектрик | Поліфеніл сульфід |
| Ємність | 4.7 nF |
| Напруга | 50 V |
| Тип | Плівкові |
| Точність та ТКС | ±5% |