Конденсатор плівковий BFC233860272
Код: 498351
Особливості:
- Плівкові
- Vishay
- 2.7 nF
- 1 k V
- 300 V
- 10x4x9
- ±20%
- -55...+105°C
- Поліпропілен
- 7.5 мм.
Характеристики
| Тип | Плівкові |
|---|---|
| Бренд | Vishay |
| Ємність | 2.7 nF |
| Напруга | 1 k V |
| AC напруга | 300 V |
| Габарити | 10x4x9 |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 7.5 мм. |