Конденсатор плівковий B32923D3334K
Код: 498349
Особливості:
- Плівкові
- Epcos
- 330 nF
- 630 V
- 305 V
- 26.5x7x16
- ±10%
- -40...+110°C
- Поліпропілен
- 22.5 мм.
- На складі
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор плівковий B32923D3334K - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 88 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 498349.
Головні особливості: Тип - Плівкові, Бренд - Epcos, Ємність - 330 nF, Напруга - 630 V, AC напруга - 305 V, Габарити - 26.5x7x16, Точність та ТКС - ±10%, Температурний діапазон - -40...+110°C, Діелектрик - Поліпропілен, Крок - 22.5 мм.. Для наших покупців діє спец.ціна - 76 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Плівкові |
|---|---|
| Бренд | Epcos |
| Ємність | 330 nF |
| Напруга | 630 V |
| AC напруга | 305 V |
| Габарити | 26.5x7x16 |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Температурний діапазон | -40...+110°C |
| Діелектрик | Поліпропілен |
| Крок | 22.5 мм. |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
23 грн.Спец. ціна 19 грн.В наявності
Схожі товари
3 грн.Спец. ціна 2 грн.В наявності
1 230 грн.Спец. ціна 1 110 грн.В наявності
4 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності
4 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності
244 грн.Спец. ціна 212 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний вивідний 4,7uF 450V SD 10x12mm 85°C (SD2W475M1012MPA159-Samwha)
Код: 274399
31 грн.Спец. ціна 25 грн.В наявності










Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.