Конденсатор керамічний вивідний CCH-10N/2000V
Код: 498192
Особливості:
- Керамічні похідні
- SR Passives
- 10 nF
- 2 k V
- ±10%
- -55...+85°C
- Y5V (F)
- 4.5 мм.
- 7.5 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні похідні |
|---|---|
| Бренд | SR Passives |
| Ємність | 10 nF |
| Напруга | 2 k V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | Y5V (F) |
| Діаметр/Ширина | 4.5 мм. |
| Крок | 7.5 мм. |