Конденсатор керамічний SMD GRM32ER72A105KA01L
Код: 498114
- Murata
- 1 uF
- 1210
- 100 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 2,5 мм.
- 2.5 мм.
- 3,2 мм.
| Бренд | Murata |
| Ємність | 1 uF |
| Напруга | 100 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 2,5 мм. |
| Висота | 2.5 мм. |
| Довжина | 3,2 мм. |