Конденсатор керамічний SMD GRM31C5C1H683JA01L
Код: 498092
- Murata
- 68 nF
- 1206
- 50 V
- ±5%
- -55...+125°C
- NP0
- 1.6 мм.
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
| Бренд | Murata |
| Ємність | 68 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Висота | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |