Конденсатор керамічний SMD GRM188D72A105KE01W
Код: 676067
Особливості:
- Murata
- 1 мм.
- 0,8 мм.
- X7T
- 1,6 мм.
- 1 uF
- 100 V
- -55...+125°C
- Керамічні SMD
- 0603
- ±10%
- Немає на складі
Товар розпроданий
Про товар
Характеристики
| Бренд | Murata |
|---|---|
| Висота | 1 мм. |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Діелектрик | X7T |
| Довжина | 1,6 мм. |
| Ємність | 1 uF |
| Напруга | 100 V |
| Тип | Керамічні SMD |
| Точність та ТКС | ±10% |