Конденсатор керамічний SMD GRM1885C1H122JA01D
Код: 497999
- Murata
- 1.2 nF
- 0603
- 50 V
- ±5%
- -55...+125°C
- NP0
- 0,8 мм.
- 0.8 мм.
- 1,6 мм.
| Бренд | Murata |
| Ємність | 1.2 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Висота | 0.8 мм. |
| Довжина | 1,6 мм. |