Конденсатор керамічний SMD GRM155R61E105KA12D
Код: 497987
- Murata
- 1 uF
- 0402
- 25 V
- ±10%
- -55...+85°C
- X5R
- 0.5 мм.
- 0.5 мм.
- 1 мм.
| Бренд | Murata |
| Ємність | 1 uF |
| Напруга | 25 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X5R |
| Діаметр/Ширина | 0.5 мм. |
| Висота | 0.5 мм. |
| Довжина | 1 мм. |