Конденсатор керамічний SMD GRM1555C1H390GA01D
Код: 497977
- Murata
- 39 pF
- 0402
- 50 V
- ±2%
- -55...+125°C
- NP0
- 0.5 мм.
- 0.5 мм.
- 1 мм.
| Бренд | Murata |
| Ємність | 39 pF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±2% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 0.5 мм. |
| Висота | 0.5 мм. |
| Довжина | 1 мм. |