Конденсатор керамічний SMD CL32A226KAJNNNE
Код: 497949
Особливості:
- Керамічні SMD
- Samsung
- 22 uF
- 1210
- 25 V
- ±10%
- -55...+85°C
- X5R
- 2,5 мм.
- 2.5 мм.
- 3,2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 22 uF |
| Напруга | 25 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X5R |
| Діаметр/Ширина | 2,5 мм. |
| Висота | 2.5 мм. |
| Довжина | 3,2 мм. |