Конденсатор керамічний SMD CL21C101JBANNNC (CERCAP 100p/50V 0805)
Код: 497882
Особливості:
- Керамічні SMD
- Samsung
- 100 pF
- 0805
- 50 V
- ±5%
- -55...+125°C
- NP0
- 1.25 мм.
- 0.65 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 100 pF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Висота | 0.65 мм. |
| Довжина | 2 мм. |