Конденсатор керамічний SMD CL21B222KBANNNC
Код: 497861
- Samsung
- 2.2 nF
- 0805
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.25 мм.
- 0.65 мм.
- 2 мм.
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 2.2 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Висота | 0.65 мм. |
| Довжина | 2 мм. |