Конденсатор керамічний SMD CL10A105KP8NNNC
Код: 497781
Особливості:
- Керамічні SMD
- Samsung
- 1 uF
- 0603
- 10 V
- ±10%
- -55...+85°C
- X5R
- 0,8 мм.
- 0.8 мм.
- 1,6 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 1 uF |
| Напруга | 10 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X5R |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Висота | 0.8 мм. |
| Довжина | 1,6 мм. |