Конденсатор керамічний SMD CL05A225KP5NSNC
Код: 497773
Особливості:
- Керамічні SMD
- Samsung
- 2.2 uF
- 0402
- 10 V
- ±10%
- -55...+85°C
- X5R
- 0.5 мм.
- 0.5 мм.
- 1 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Ємність | 2.2 uF |
| Напруга | 10 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X5R |
| Діаметр/Ширина | 0.5 мм. |
| Висота | 0.5 мм. |
| Довжина | 1 мм. |