Конденсатор керамічний SMD CC1206JKNPOCBN221
Код: 497700
Особливості:
- Керамічні SMD
- Yageo
- 220 pF
- 1206
- 1 k V
- ±5%
- -55...+125°C
- NP0
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 220 pF |
| Напруга | 1 k V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | NP0 |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |