Конденсатор керамічний SMD CC0805ZKY5V8BB225
Код: 497693
Особливості:
- Керамічні SMD
- Yageo
- 2.2 uF
- 0805
- 25 V
- -20/+80%
- -30...+85°C
- Y5V (F)
- 1.25 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 2.2 uF |
| Напруга | 25 V |
| Точність та ТКС | -20/+80% |
| Діелектрик | Y5V (F) |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Довжина | 2 мм. |