Конденсатор керамічний SMD CC0805X333K500
Код: 497690
Особливості:
- Керамічні SMD
- FAITFUL
- 33 nF
- 0805
- 50 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.25 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | FAITFUL |
| Ємність | 33 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Довжина | 2 мм. |