Конденсатор керамічний SMD CC0805KKX7R8BB105
Код: 497658
  • Yageo
  • 1 uF
  • 0805
  • 25 V
  • ±10%
  • -55...+125°C
  • X7R
  • 1.25 мм.
  • 2 мм.
  • Немає на складі
Товар розпроданий
Бренд Yageo
Ємність 1 uF
Напруга 25 V
Точність та ТКС ±10%
Діелектрик X7R
Діаметр/Ширина 1.25 мм.
Довжина 2 мм.