Конденсатор керамічний SMD CC0805JRX7R9BB104
Код: 497653
Особливості:
- Керамічні SMD
- Yageo
- 100 nF
- 0805
- 50 V
- ±5%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.25 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 100 nF |
| Напруга | 50 V |
| Точність та ТКС | ±5% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Довжина | 2 мм. |