Конденсатор керамічний SMD CC0603KRX7R9BB104
Код: 497596
Особливості:
  • Керамічні SMD
  • Yageo
  • 100 nF
  • 0603
  • 50 V
  • ±10%
  • -55...+125°C
  • X7R
  • 0,8 мм.
  • 1,6 мм.
  • На складі
В наявності
Характеристики
Тип Керамічні SMD
Бренд Yageo
Ємність 100 nF
Напруга 50 V
Точність та ТКС ±10%
Діелектрик X7R
Діаметр/Ширина 0,8 мм.
Довжина 1,6 мм.