Конденсатор керамічний SMD CC0603KRX5R5BB106
Код: 497579
Особливості:
- Керамічні SMD
- Yageo
- 10 uF
- 0603
- 6.3 V
- ±10%
- -55...+85°C
- X5R
- 0,8 мм.
- 1,6 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Yageo |
| Ємність | 10 uF |
| Напруга | 6.3 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X5R |
| Діаметр/Ширина | 0,8 мм. |
| Довжина | 1,6 мм. |