Конденсатор керамічний SMD C1206C473K1RAC
Код: 497487
- Kemet
- 47 nF
- 1206
- 100 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 47 nF |
| Напруга | 100 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |