Конденсатор керамічний SMD C1206C222KGRACTU
Код: 497479
Особливості:
- Керамічні SMD
- Kemet
- 2.2 nF
- 1206
- 2 k V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.6 мм.
- 3.2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 2.2 nF |
| Напруга | 2 k V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.6 мм. |
| Довжина | 3.2 мм. |