Конденсатор керамічний SMD C0805C225K4RACTU
Код: 497464
Особливості:
- Керамічні SMD
- Kemet
- 2.2 uF
- 0805
- 16 V
- ±10%
- -55...+125°C
- X7R
- 1.25 мм.
- 2 мм.
Характеристики
| Тип | Керамічні SMD |
|---|---|
| Бренд | Kemet |
| Ємність | 2.2 uF |
| Напруга | 16 V |
| Точність та ТКС | ±10% |
| Діелектрик | X7R |
| Діаметр/Ширина | 1.25 мм. |
| Довжина | 2 мм. |